Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    ŻABKA POLSKA S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience,
    prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4900
    placówek, 4 Centra Logistyczne i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom
    i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • Współudział w procesie prognozowania płynności
    • Przygotowywanie płatności
    • Obsługa programu faktoringowego
    • Obsługa programu ubezpieczeniowego
    • Przygotowywanie analiz i prezentacji
    • Opieka nad programem ubezpieczeniowym Spółki
    • Udział w projektach realizowanych przez Dział Skarbu

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego ekonomicznego
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel oraz Power Point
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    Oferujemy:
    top
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
    • Lokalizację biura w centrum Poznania
    • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    top

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.