Specjalista ds. finansowych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agrii Polska Sp. z o.o. to organizacja, która powstała z połączenia firm Agro Bakałarzewo, Agro-Plus, Dalgety i Kazgod. Bazujemy na potencjale połączonych firm i działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem zaopatrzenia polskiego rynku rolnego. Zatrudniamy ok. 300 osób, specjalistów w dziedzinach związanych z rynkiem rolnym, sadowniczym i warzywniczym. Posiadamy kilkanaście prężnie funkcjonujących oddziałów na terenie Polski, w tym własne zakłady produkcyjne, centra badawcze i logistyczne. Mamy największą w branży sieć sprzedaży oraz skupu, jesteśmy liderem w zakresie oferty produktowej. Naszym klientom oferujemy bogate wsparcie sprzedaży, szkolenia, programy marketingowe oraz fachową opiekę przed- i posprzedażową. Inwestujemy w badania i rozwój oferowanych produktów. Nieustająco podnosimy kompetencje naszych pracowników i polepszamy dostępność oferty.

    W związku z rozwojem firmy
    poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie raportów finansowych i zarządczych
    • Weryfikacja i akceptacja płatności do kontrahentów
    • Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi
    • Bieżąca obsługa zapytań dotyczących kwestii raportowych i finansowych
    • Kontrola nad zapewnieniem płynności na rachunkach bankowych
    • Bieżące zarządzanie ryzykiem kursowym
    • Obsługa i rozliczanie programów bonusowych w spółce
    • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych systemów informatycznych np. Power BI

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia z kierunków ekonomicznych
    • Wysokich umiejętności analitycznych
    • Bardzo dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku (Finanse/Kontroling)
    • Umiejętności organizacji pracy i efektywnej komunikacji

    Oferujemy

    • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • MultiSport dla Pracowników i ich dzieci
    • zestawy podarunkowe dla dzieci

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.