Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. finansowych projektu

NDIO firmie

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem finansowym projektu

  • Wsparcie Kierownika finansowego projektu w zakresie sprzedaży do Inwestora

  • Wsparcie Kierownika finansowego projektu w zakresie bieżących rozliczeń związanych z realizacją projektu oraz rozliczenia końcowego

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym

  • Dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami spółki

  • Weryfikacja prowadzonych na budowie rozliczeń podwykonawców, dostawców i usługodawców pod względem ich zgodności z umową

  • Zbieranie i weryfikacja oświadczeń Podwykonawców

  • Kontrola zgodności realizowanych zadań na projekcie z obowiązującymi procedurami

  • Kontrola pod względem formalno-prawnym dokumentów źródłowych będących podstawą do wystawiana faktur zakupowych i sprzedażowych

  • Kontrola potrąceń umownych z Podwykonawcami, opisywanie FV w systemie, kontrola wzajemnych rozliczeń z podwykonawcami

  • Monitorowanie należności i zobowiązań

  • Weryfikacja aktualności Polis Ubezpieczeniowych i Gwarancji oraz kontakt w tym zakresie z Podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowym

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w finansach w branży budowlanej mile widziane

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Symfonia

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Akademia NDI (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)

  • karta multisport

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • fundusz socjalny

  • imprezy integracyjne

  • elastyczny czas pracy

  • mikołajki dla dzieci

  • wysokie standardy BHP (Jesteśmy członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)

  • wspieramy kulturę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne