Oferta pracy

Specjalista ds. finansowych

PHOENIX CONTACT E-MOBILITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Biznesowa 11, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Biznesowa 11

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie oraz weryfikacja faktur otrzymywanych od dostawców

  • rozwiązywanie rozbieżności między zamówieniem a fakturami

  • monitorowanie poprawności danych finansowych zgodnie z procedurami firmy

  • analiza kosztów w układzie miesięcznym, kontrola odchyleń

  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji

  • udział w przygotowaniu planu kontrolingu (koszty materiałów, kalkulacja stawek godzinowych, wycena zapasów)

  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na potrzeby firmy

  • wsparcie w procesie zamykania miesiąca

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z preferencją w dziedzinie finansów

  • doświadczenie w procesach finansowych

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość SAP, MS Excel jest atutem

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania

  • udział w ciekawych projektach, możliwości szkolenia i rozwoju

  • kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjny system benefitów

  • pakiet socjalny

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Phoenix Contact Sp. z o.o., mamy blisko 100 letnie doświadczenia na świecie i ponad 25 letnie na rynku polskim. Phoenix Contact E-Mobility tworzy centrum kompetencyjne technologii ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się produkcją komponentów i rozwiązań zarówno do infrastruktury ładowania, jak i złącza ładowania pojazdu. Jako firma z certyfikatem IATF 16949 jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego.

Przewiń do profilu firmy