Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansowych

Polska Fundacja PrzedsiębiorczościO firmie

  • Monte Cassino 32, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Monte Cassino 32

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przelewów,

  • dekretacja dokumentów księgowych,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • księgowanie środków trwałych,

  • prowadzenie spraw rozrachunkowych,

  • wystawianie i księgowanie faktur oraz wprowadzanie do systemu,

  • sporządzanie analiz, zestawień, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych,

  • rozlicznie projektów unijnych,

  • pomoc przy rozliczaniu podatków (VAT, CIT),

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości lub podatków (dopuszczalne licencjackie lub średnie),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych,

  • znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),

  • samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia Finanse i księgowość,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawą i stabilną pracę,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy i umacnianiu jej pozycji na rynku.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości funkcjonuje od 1997 roku i wspiera tworzenie i rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na obszarze całej Polski - posiadamy 26 oddziałów w 16 województwach i zatrudniamy blisko 100 wykwalifikowanych osób.

Przewiń do profilu firmy