Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowych

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa i efektywna realizacja procesów finansowania klientów

  • Nadzór i współpraca z bankami i instytucjami finansującymi,

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju systemów finansowych i optymalizacji procesów,

  • Koordynowanie i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych

  • Współpraca z innym Działami

Nasze wymagania

  • Wyższe o kierunku ekonomicznym– ukończone / w trakcie

  • Znajomość zagadnień z zakresu bankowości lub finasów, mile widziana

  • Otwartość, rzetelność, poczucie obowiązku

  • Znajomość pakietu MS Office i łatwość w poruszaniu się w aplikacjach mobilnych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • poznanie nowych technologii

  • samorozwój i pakiet szkoleń

  • ciekawą pracę w Super Zespole

  • narzędzia pracy (laptop, smartfon)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez.

Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a za każdym naszym działaniem kryje się pozytywna intencja do utrzymania kultury organizacyjnej na najwyższym poziomie. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju.

Przewiń do profilu firmy