Oferta pracy

Specjalista ds. Finansowych

DHL Parcel

DHL Parcel

Osmańska 2

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie codziennych zadań w obszarze finansowym, w tym: Księgowanie wyciągów bankowych w systemie SAP, uzgadnianie kont Rachunków bankowych i kont środków pieniężnych

  • Procesowanie płatności wychodzących na platformie bankowości elektronicznej

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz uzgadnianie kont dotyczących wpłat kartami kredytowymi, rozliczeń oraz e-płatności w systemie SAP

  • Księgowanie wyciągów bankowych dotyczących wypłat do Klientów

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Udział w projektach wewnętrznych firmy

  • Obsługa kontroli w obszarze odpowiedzialności oraz terminowe dostarczanie Dokumentów potwierdzających prawidłowość procesów

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale księgowo-finansowym na samodzielnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy w Finansach w międzynarodowej firmie

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności programu Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym: A1/A2

  • Znajomość programu SAP FI

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Coroczną podwyżkę (uzależnioną od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej)

  • Pakiet opieki medycznej lub ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • DHLowe szanse na rozwój:

  • w 2020 roku ok. 14 % Pracowników awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym oraz w ramach ścieżek karier

  • posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu rozwoju

  • osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty

  • ucz się języka angielskiego lub niemieckiego na platformie E-TUTOR na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dodatek świąteczny do 1250 zł brutto

  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto

  • zniżki na przesyłki DHL

  • konkursy dla Pracowników

  • nagrody jubileuszowe

  • prezenty z okazji narodzin dziecka

  • stypendia dla dzieci

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • program poleceń

  • inicjatywy dobroczynne