Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Finansowych

FCAO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

FCA

Mszczonowska 2

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za analizę przychodów i kosztów poszczególnych działów Spółki oraz analizę budżetów wewnętrznych, prognoz CF oraz rentowności projektów w Spółce.
  • Powierzymy Ci prowadzenie nadzoru nad poprawnością danych w programie Enova.
  • Będziesz nadzorować rozliczenia kosztów projektów.
  • Cyklicznie będziesz proszony/a o przygotowanie raportów i danych finansowych na potrzeby zarządcze i sprawozdawcze w tym kosztów projektów od strony finansowej.
  • Zajmiesz się sprawozdawczością wewnętrzną i zewnętrzną Spółki.
  • Będziesz współpracować z firmami zewnętrznymi (Biurem Księgowym, Biurem Podatkowym oraz Biegłym Rewidentem) oraz innymi komórkami w organizacji w celu optymalizacji kosztów w Spółce.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe lub jesteś na końcowym etapie studiów o profilu ekonomicznym (preferowane kierunki: rachunkowość i finanse).
  • Bardzo dobrze radzisz sobie w obsłudze pakietu MS Office.
  • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne.
  • Jesteś dokładny/a i bardzo dobrze zorganizowany/a.
  • Cechuje Cię skrupulatność i jesteś osobą nastawioną na rozwój.

Mile widziane

  • Byłoby super, jeśli potrafisz poruszać się po programie ENOVA.
  • Idealnie, jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dodatkowym atutem będzie Twoje doświadczenie w branży budowlanej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, zgranym i motywującym się zespole.
  • Samodzielność w realizacji zadań.
  • Owocowe wtorki.
  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, motywujący system premii.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

Spółka Net4F (Network For Future S.A.) wchodzi w skład Grupy Kapitałowej FCA - integratora i producenta rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych. FCA jest jednym z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce.

Spółka Net4F powstała jako odpowiedź na ciągle rosnące potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej. Charakteryzuje nas nowoczesność i świeże spojrzenie poparte długoletnim doświadczeniem i wiedzą naszych pracowników, którzy od lat z pasją realizują najbardziej zaawansowane projekty światłowodowe w Polsce.

Net4F świadczy usługi związane z kompleksową realizacją inwestycji światłowodowych, a więc projektowaniem, budową, modernizacją oraz utrzymaniem sieci. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie tworzenia sieci, pomagamy w zdobyciu niezbędnych pozwoleń, doradzamy w zakresie doboru optymalnych technologii, wykonujemy specjalistyczne pomiary oraz tworzymy wszelką dokumentację wykonawczą i powykonawczą. Ponadto świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu optyki dla firm wykonawczych.

Specjalista ds. Finansowych, Mszczonowska 2, Ochota, Warszawa