Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Finansowych

Wallstein Rothemühle Sp. z o.o.O firmie

  • Augustówka 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wallstein Rothemühle Sp. z o.o.

Augustówka 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i kontrola płatności, informacja o płatnościach, kontrola wyciągów bankowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych, generowanie z systemu, sprawdzanie sald, księgowanie w SAP

  • Wystawianie dokumentów finansowych (sprawdzanie i podpisywanie faktur sprzedaży, noty, wezwania)

  • Kontakty z bankami w sprawie opinii, potwierdzeń i wszelkich innych dokumentów na potrzeby Spółki

  • Rozliczanie delegacji pracowników

  • Rozliczanie i księgowanie firmowych kart kredytowych

  • Uzgadnianie i korygowanie błędnych księgowań na kontach rozrachunkowych/ różnice kursowe

  • Potwierdzenia sald kontrahentów, wyjaśnianie bieżących rozbieżności, terminów płatności

  • Rejestracja i kontrola zabezpieczeń od naszych klientów w postaci gwarancji

  • Kontakt z kontrahentami (związany z płatnościami, zwrotem retencji)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i organizacji

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat) z zakresu rachunkowości lub finansów

  • Biegła znajomość MS Excel i SAP

  • Znajomość zagadnień rachunkowych i podatkowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Wyjątkowa dbałość o szczegóły oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Otwartość, elastyczność, ukierunkowanie na klienta i umiejętności pracy zespołowej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym, międzynarodowym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • Uczestnictwo w PPK

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym w trakcie pandemii

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Wallstein Rothemühle Sp. z o.o. jest renomowanym dostawcą wysokowydajnych, gotowych pod klucz instalacji odpylających (elektrofiltry Rothemühle®, filtry workowe) oraz obrotowych wymienników ciepła dla elektrociepłowni i przemysłu.

Przewiń do profilu firmy