Oferta pracy

Specjalista ds. finansowych

Krajowy Rejestr DługówO firmie

  • Danuty Siedzikówny 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krajowy Rejestr Długów

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie relacji z bankami, instytucjami finansowymi w celu pozyskania/utrzymania finansowania zewnętrznego

  • nadzór nad zawieraniem umów leasingowych, ubezpieczeniowych, kredytowych, gwarancji ect. negocjacji warunków cenowych i zapisów w umowach. Zapewnienia realizacji warunków wynikających z wymienionych umów,

  • zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej majątku oraz działalności firmy,

  • przeprowadzanie procesu likwidacji szkód majątkowych,

  • kontakt i nadzór nad firmą zarządzającą flotą samochodową,

  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości,

  • obsługa bieżącej korespondencji działu finansowego

  • współpraca z Dyrektorami i Kierownikami Departamentów,

Nasze wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w branży finansowej

  • wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomia, finanse, rachunkowość lub controlling finansowy

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i podatków

  • dobra znajomość pakietu MS Office (excel)

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują