Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. finansowych

ZF GroupO firmie

ZF Group

Ostrowskiego 34

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie majątkiem firmy (typu: zarządzanie wydatkami, inwentaryzacja, leasingi, podatek od nieruchomości); sporządzenie planu rocznego długo i krótkoterminowego
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Analiza i kontrola obciążeń dostawców dotycząca problemów jakościowych
  • Kontakt z bankiem i nadzór na kontami bankowymi
  • Współpraca z audytem wewnętrznym jak i zewnętrzny; ścisła współpraca z zespołem centrum usług wspólnych
  • Przygotowywanie informacji oraz sporządzanie analiz finansowych na potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Powyżej 3 lat doświadczenia w księgowości w tym przynajmniej 1 rok w zarządzaniu majątkiem spółki (środki trwałe)
  • Znajomość UoR oraz przepisów podatkowych (Podatek od Nieruchomości, CIT, VAT); znajomość IFRS będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobrą znajomość MS Excel (wyszukaj pionowo, filtrowanie danych, tabele przestawne)
  • Znajomość systemu ERP, SAP preferowany
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku; duże zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Marketing, Zakupy, Finanse)
  • Hybrydowy system pracy oraz elastyczne godziny
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny; ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz posiłków w kantynie pracowniczej
  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy
  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • atrakcyjne szkolenia

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Aktualne oferty pracodawcy
Req ID 40509

Specjalista ds. finansowych, Ostrowskiego 34, Fabryczna, Wrocław