Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. finansowych

MPK Sp. z o.o.O firmie

MPK Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 75

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie raportów i analiz z obszaru zarządzania finansami;
  • prognozowanie i analiza płynności finansowej Spółki;
  • monitoring prowadzonych w Spółce rozliczeń finansowych;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych pro-forma;
  • rekomendowanie rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów oraz przedstawianych analiz wyników;
  • udział w procesie sporządzania i realizacji budżetu Spółki;
  • analiza ryzyka: kursowego, stóp procentowych, kredytowego;
  • opracowywanie właściwej dokumentacji;
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora ds. Finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość i finanse);
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności praktyczna obsługa programu Excel);
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Aktualne oferty pracodawcy
S/DF/01.2023

Specjalista ds. finansowych, Bolesława Prusa 75, Śródmieście, Wrocław