Oferta pracy

Specjalista ds. finansowych z niemieckim i angielskim

SALES HR

6 5008 500 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji, szukamy osób na stanowisko : Specjalista ds. finansowych z niemieckim i angielskim

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie faktur od dostawców z Niemiec, Austrii, Szwajcarii

  • Codzienne odpowiadanie na pytania dotyczące faktur od dostawców

  • Tworzenie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych w programie Excel

  • Archiwizacja dokumentów

  • W razie potrzeby pomoc w innych, bieżących zadaniach księgowych

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1 i angielskiego B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel: v-lookup, tabele przestawne)

  • Zorientowanie na szczegóły, dokładność, komunikatywność i otwartość

Mile widziane

  • Doświadczenie 1 rok w obsłudze klienta/finansach lub wykształcenie związane z finansami

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 6500- 8500 brutto- w zależności od doświadczenia

  • Umowa na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym

  • Praca w pełni zdalna

  • Benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna (w tym stomatologiczna)

  • Możliwość dalszego rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna