Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. finansowych

SEAR Polska Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.

Nowy Kisielin-A. Wysockiego 4

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z biurem rachunkowym w Polsce i w Niemczech, koordynacja i nadzór nad zadaniami realizowanymi przez biura rachunkowe

  • zapewnienie poprawności spraw związanych z rachunkowością, zobowiązaniami podatkowymi spółki

  • nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych, rocznego bilansu, planu budżetowego oraz zapewnieniem wypłacalności i terminowości zobowiązań wobec kontrahentów

  • sprawowanie kontroli formalno-prawnej i rachunkowej wszystkich dowodów księgowych oraz ich dekretacja

  • rozwiązywanie problemów księgowych, podatkowych i systemowych

  • nadzór nad przebiegiem inwentaryzacji oraz sprawdzanie rozliczeń poinwentaryzacyjnych

  • nadzór nad płynnością finansową i planowanie wydatków

  • nadzór nad terminową regulacją wszystkich zobowiązań spółki

  • nadzór nad zobowiązaniami i dokumentacją dla potrzeb rozliczania z Urzędem Skarbowym, ZUS-em, elektroniczne wysyłanie danych, docelowo także wysyłanie przelewów

  • mile widziana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, itp.)

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,

  • praktyczna znajomość prawa podatkowego

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel

  • analityczne myślenie

  • zaangażowanie, terminowość, samodzielność

  • znajomość systemu OPTIMA z zakresu modułu FI będzie dużym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • elastyczne godziny pracy i po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy hybrydowej/zdalnej

  • pracę w zgranym i wspierającym zespole

  • możliwość rozwijania procesów i kreowania nowych rozwiązań w swoim obszarze zadań

  • wyjazdy i spotkania firmowe

  • dofinansowanie do pakietu sportowego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

O nas

Jesteśmy polskim oddziałem niemieckiej spółki SEAR GmbH z siedzibą w Rostoku (północne Niemcy), zatrudniającej ok. 170 osób, która od ponad 20 lat realizuje najbardziej ambitne projekty w branży elektroenergetycznej w Europie i na świecie.

Hasło „Pracownik naszym największym dobrem” to nasza codzienna rzeczywistość. To atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwość, legalna praca, otwarta komunikacja, płaska struktura zarządzania.

Mamy odwagę i energię wytyczać kierunki rozwoju dla całej branży.

Potrzebujemy wsparcia najlepszych. Być może także Ciebie!

Dla naszego biura zlokalizowanego w Zielonej Górze poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. finansowych.