Oferta pracy

Specjalista ds. Finasowania

Grupa DBKO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Miejsce pracy: Poznań / Niepruszewo

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Kompleksowa obsługa procesu leasingu, kredytowania
  • Analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej kontrahentów, wybór właściwego rozwiązania (leasing/kredyt), działania posprzedażowe
  • Opieka i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Poszukiwanie możliwości wzrostu sprzedaży i zwiększanie portfela klientów
  • Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie pozyskiwania finansowania
  • Realizacja zadań zg. z zapisami umów finansowych: leasingowych, kredytowych
  • Współpraca z działami w ramach struktur Grupy DBK

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Posiada wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Ma doświadczenie w obszarze związanym ze sprzedażą usług leasingowych, bankowych, ubezpieczeniowych
  • Posiada wiedzę dot. procedur leasingowych i współpracy z instytucjami finansowymi
  • Biegle posługuje się aplikacjami MS Excel, Word
  • Posiada czynne prawo jazdy kat. B
  • Jest dobrze zorganizowana, samodzielna w działaniu
  • Lubi wyzwania i jest ukierunkowana na realizację celów
  • Jest komunikatywna i łatwo buduje relacje z ludźmi

Zapraszamy do udziału w naszej rekrutacji – zainteresowanym oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet bezpłatnych szkoleń umożliwiający rozwój i podnoszenie kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie stałe oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie merytoryczne i marketingowe
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie i młodym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij krótki formularz, dołącz CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy