Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. floty

Remondis Medison Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów;

  • Nadzór oraz zlecanie napraw i przeglądów samochodów;

  • Obsługa administracyjna floty samochodowej oraz raportowanie wykonanych działań;

  • Nadzór i koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych;

  • Opracowywanie cyklicznych analiz i raportów z zakresu zarządzania flotą;

  • Rozliczanie delegacji kierowców zastępczych;

  • Koordynowanie rotacji pojazdów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny; prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata;

  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych;

  • Znajomość założeń systemów monitorujących GPS;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie programu Excel;

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość;

  • Znajomość zasad rozliczania czasu pracy kierowców kat. C;

  • Znajomość ustawy o transporcie drogowym;

  • Znajomość przepisów ADR;

  • Dociekliwość, sumienność, doskonała organizacja pracy, samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjny sposób wynagradzania i premiowania;

  • Stały rozwój kompetencji.

Remondis Medison Sp. z o.o.

REMONDIS Medison Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców,

Przewiń do profilu firmy