Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. floty

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

    Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni. Jesteśmy Spółką, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie wynajmu pojazdów chłodni. Stale się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. W związku z faktem ciągłego rozwoju poszukujemy do oddziału Spółki osoby na niżej wymienionym stanowisku.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    • organizacja przeglądów technicznych i badań obowiązkowych pojazdów,
    • utrzymywanie kontaktu z użytkownikami pojazdów,
    • przygotowanie samochodów do działu handlowego,
    • otwieranie, rozpisywanie oraz zamykanie zleceń serwisowych,
    • organizacja przekazania / odebrania samochodów do /z naprawy,
    • organizacja samochodów zastępczych
    • dbanie o dobry wizerunek firmy i wysoki poziom satysfakcji klientów

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
    • wykształcenie minimum średnie
    • dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
    • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
    • umiejętność pracy w zespole (współpraca w Biurze Obsługi Klienta)
    • zaangażowanie i motywacja do pracy

    Oferujemy:

    • długoletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowę o pracę, na pełen etat,
    • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
    • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Petit Forestier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Broniszach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Petit Forestier Polska Sp. z o.o z siedzibą w Broniszach przy ul. Świerkowej 1E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.