Oferta pracy

Specjalista ds. Floty

MedicoverO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługę floty pod kątem zgłoszeń użytkowników

  • współpracę z serwisami samochodowymi

  • obsługę kart paliwowych

  • rozliczanie i weryfikację faktur

  • koordynację zleceń i zdalne wsparcie podczas wykonywania usług serwisowych, przeglądów i napraw przez firmy zewnętrzne

  • codzienną współpracę z dostawcami zewnętrznymi

  • rekomendowanie usprawnień mających na celu zoptymalizowania codziennej pracy

  • przygotowywanie raportów dotyczących bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • motoryzacja, nowe technologie i nowinki są Twoją pasją

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w administrowaniu flotą samochodową

  • proaktywność oraz inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań jest Twoją mocną stroną

  • lubisz i potrafisz rozmawiać z ludźmi, niezależnie od zajmowanego przez nich stanowiska

  • masz analityczny umysł, jesteś osobą skrupulatną i dokładną

  • znasz program Excel na dobrym poziomie i korzystasz z niego w codziennej pracy

  • dobrze się czujesz w dynamicznym środowisku pracy, gdzie sam / sama sobie ją organizujesz i ustalasz priorytety

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi