Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. floty

Mandersloot Polska Transport Sp. z o.o.

  • Polna 125
    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polna 125

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Mandersloot to międzynarodowa firma specjalizująca się w transporcie chłodniczym.

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Jesteś osobą zaangażowaną i charyzmatyczną?

Zapraszamy do rekrutacji

Opis stanowiska:

  • sporządzanie i weryfikacja rozliczeń kilometrowych dla pojazdów we flocie
  • komplementacja i administracja nad dokumentami, oraz umowami Poddostawców usług
  • weryfikacja faktur związanych z transportem, oraz naprawami,
  • odczytywanie danych z kart kierowców, oraz tachografów
  • raportowanie, oraz analiza przebiegów, tankowań, protokołów zdawczo - odbiorczych i odchyłów kilometrowych dla pojazdów ciężarowych, naczep oraz floty pojazdów osobowych
  • sporządzanie raportów motogodzin wózków widłowych
  • rozpatrywanie reklamacji tras
  • rozliczanie kosztów dodatkowych takich jak: mycie, tankowanie, winiety, mandaty
  • archiwizacja danych

Wymagania:

  • sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomości zagadnień związanych z administrowaniem floty pojazdów
  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne bądź doświadczenie w tym zakresie
  • znajomość oprogramowania Wabco Transics oraz Microsoft Dynamics NAV

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • wdrożenie, oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • premie świąteczne
  • imprezy integracyjne
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • elastyczny czas pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne