Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. floty pojazdów - Logistyk

SEAR Polska Sp. z o.o.

  • Zielona Góra, lubuskie

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy polskim oddziałem niemieckiej spółki SEAR GmbH z siedzibą w Rostoku (północne Niemcy), zatrudniającej ok. 170 osób, która od ponad 20 lat realizuje najbardziej ambitne projekty w branży elektroenergetycznej w Europie i na świecie.

Hasło „Pracownik naszym największym dobrem” to nasza codzienna rzeczywistość. To atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwość, legalna praca, otwarta komunikacja, płaska struktura zarządzania.

Mamy odwagę i energię wytyczać kierunki rozwoju dla całej branży.

Potrzebujemy wsparcia najlepszych. Być może także Ciebie!

Dla naszego biura zlokalizowanego w Zielonej Górze poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie flotą samochodów służbowych (ok 25 aut): przeglądy, najem, nadzór nad realizacją napraw, wymianą opon, likwidacja szkód, ewidencja pojazdów, współpraca z dostawcami oraz sprawowanie nadzoru nad realizacją usług
  • zarządzanie narzędziami (zamawianie, wydawanie, ewidencja)
  • tworzenie raportów, sprawozdań oraz innej dokumentacji dotyczącej floty i narzędzi
  • współorganizowanie wyjazdów pracowników na zagraniczne projekty (w tym zakwaterowania)
  • wsparcie pracy biura oraz kierowników projektów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • minimum średnie wykształcenie
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • analityczne myślenie
  • zaangażowanie, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • elastyczne godziny pracy i po okresie wdrożenia możliwość częściowej  pracy hybrydowej/zdalnej
  • pracę w zgranym i wspierającym zespole
  • możliwość rozwijania procesów i kreowania nowych rozwiązań w swoim obszarze zadań
  • wyjazdy i spotkania firmowe
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego

Ogłoszenie archiwalne