Oferta pracy

Specjalista ds. Floty Samochodów Ciężarowych

MATRANS SUN KIJE POLAND SP. Z O.O. SP.K. (dawniej MAT-TRANS PAWEŁ CICHOCKI SP Z.O.O)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista

Miejsce pracy: Warszawa / Wilanów

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie flotą samochodów własnych spółki, w tym:
    • prowadzenie ewidencji użytkowników i zdarzeń;
    • kontrola przebiegów i zużycia paliwa;
    • kontrolowanie ruchu samochodów;
    • likwidacja szkód komunikacyjnych
    • rejestracja pojazdów
    • nadzór nad polisami ubezpieczeniowymi
    • nadzór nad badaniami technicznymi pojazdów
    • kontrola pojazdów przy użyciu systemów GPS
    • prowadzenie planu wykorzystania samochodów firmowych
    • kontrola kosztów napraw pojazdów
  • Optymalizacja kosztów użytkowania samochodów służbowych
  • Kontrola przestrzegania procedur i zarządzeń dot. korzystania z samochodów służbowych
  • Dbanie o stan pojazdów;
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Współpraca z innymi działami w firmie w obrębie swoich obowiązków

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie (minimum 2 lata) w zarządzaniu flotą samochodową lub wynajmem samochodów (powyżej 100 samochodów)
  • Doświadczenie na stanowiskach samodzielnych
  • Tworzenie, wdrażanie i egzekwowanie procedur działania w podległym obszarze
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Office
  • Mile widziana znajomość oprogramowania SPEDTRANS

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy