Oferta pracy

Specjalista ds. Floty Samochodowej i Administracji

DROMA S.C.O firmie

DROMA S.C.

Horsta Bienka 8b

Gliwice

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

SPECJALISTA DS. FLOTY
SAMOCHODOWEJ I ADMINISTRACJI

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa floty samochodowej,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z flotą samochodową,
  • Wydawanie i odbiór samochodów, sporządzenie formularzy,
  • Nadzór i koordynacja rejestracji pojazdów, ubezpieczenia, likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • Optymalizacja kosztów związanych z flotą,
  • Nadzór nad stanem technicznym i sposobem wykorzystania floty samochodowej,
  • Współpraca z serwisami samochodowymi,
  • Pomoc użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów,
  • Przygotowywanie zestawień, obróbka danych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Microsoft Excel,
  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych,
  • Znajomość procedur oraz zasad w przedsiębiorstwie transportowym (Licencje, zezwolenia),
  • Odpowiedzialność i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane C, CE,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy
  • Dalszy rozwój zawodowy
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.
Proszę o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy