Oferta pracy

Specjalista ds. Floty Samochodowej i Serwisu

Oriflame Poland Sp. z o. o.

  • Wołoska 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad flotą samochodową, w tym m.in. prowadzenie dokumentacji, wsparcie techniczne dla użytkowników (koordynacja napraw, zgłaszanie szkód, koordynacja wymiany opon etc.)

  • Kontrola i optymalizacja kosztów utrzymania floty samochodowej

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania budżetów floty pojazdów oraz egzekwowanie warunków umów

  • Administrowanie telefonami komórkowymi, przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji, zamawianie sprzętu, kontrola i rozliczanie kosztów

  • Nadzór nad stanem technicznym biura, urządzeń biurowych. Bieżąca współpraca z serwisem technicznym budynku.

  • Wprowadzenie rozwiązań ekologicznych w obszarze administracji i floty samochodowej

  • Zaopatrzenie biura oraz zakupy nietypowe

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku pracy związanym z administrowaniem flotą samochodową i zapewnianiem wsparcia dla biura w zakresie technicznym, najlepiej w firmie międzynarodowej

  • Doświadczenie w administrowaniu telefonami komórkowymi

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość przepisów BHP

  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office – Excel i Power Point na poziomie zaawansowanym

  • Zdolność analitycznego myślenia i kalkulacji kosztów,

  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dodatkowe benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pogram sportowy, deputat kosmetyczny)

  • Prace w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu i osobistemu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • internal trenings and access to linkedin learning platform

  • modern office with creative room

  • space for bikes and shower in the office

  • unlimited access to our Wellness products

  • Corporate Social Responsibility Activities

Founded in Sweden 1967, we are a social selling beauty company present in over 60 countries around the world. We have a different and holistic view on beauty – Beauty by Sweden. For us beauty is a way of life; to be healthy, enjoy beautiful skin and to find your personal expression. Our portfolio of nature-inspired beauty products powered by science are marketed through approximately 3 million Independent Oriflame Brand Partners.

Przewiń do profilu firmy