Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. floty samochodowej

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    Zakres zadań:

    • Administracyjna obsługa floty ok. 40 pojazdów
    • Zarządzanie zakupem paliw, nadzorowanie czynności serwisowych
    • Zarządzanie procesem ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym nadzór i koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych
    • Zarządzanie procesem kupna/sprzedaży samochodów, w tym rejestracji
    • Doraźna pomoc techniczna użytkownikom samochodów (telefoniczna oraz e-mailowa)
    • Zarządzanie Viatol i kartami flota
    • Organizacja, prowadzenie polityki flotowej

    Oczekiwania od kandydata:

    • Wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w zarządzaniu flotą aut osobowych i ciężarowych
    • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Zorientowanie na podnoszenie wiedzy i umiejętności

    Oferujemy:

    • Specjalistyczne szkolenia i rozwój zawodowy
    • Dużą autonomie pracy
    • Pracę w młodym zespole
    • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.