Oferta pracy

Specjalista ds. floty samochodowej

Florentyna sp. z o.o.O firmie

Florentyna sp. z o.o.

63-300 Korzkwy

Pleszew

Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

Dołącz do naszego zespołu i realizuj się zawodowo!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • Obsługa floty samochodów i prowadzenie dokumentacji flotowej
  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla użytkowników pojazdów służbowych
  • Egzekwowanie od użytkowników przestrzegania standardów obowiązujących w firmie w zakresie prawidłowej eksploatacji pojazdów
  • Kontakt z użytkownikami w sprawie przeglądów serwisowych, naprawy usterek, awarii
  • Kierowanie do serwisów samochodowych i organizowanie pojazdów zastępczych
  • Wydawanie i odbiór aut, również w terenie
  • Odpowiadanie na korespondencję oraz dyspozycyjność pod telefonem
  • Nadzór i koordynacja rejestracji pojazdów, ubezpieczenia oraz ewentualnych likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów, nadzorowanie czynności serwisowych i utrzymanie floty w nienagannym stanie technicznym
  • Optymalizacja kosztów związanych z flotą i procesowanie umów z dostawcami
  • Tworzenie raportów na potrzeby Dyrektora Logistyki

Oczekiwania wobec najlepszego kandydata:

  • Doświadczenie związane z zarządzaniem flotą samochodów osobowych lub w branży motoryzacyjnej na stanowisku specjalisty
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat B – warunek konieczny
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielności
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętności pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność i komunikatywność
  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji
  • Dofinansowane przez firmę ubezpieczenie zdrowotne
  • Przyjazną atmosferę
  • Dużą samodzielność w działaniu

Jeśli chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie z olbrzymimi możliwościami rozwoju, prześlij swoje CV na adres: Florentyna Korzkwy 63-300 Pleszew lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy