Oferta pracy

Specjalista ds. Floty Samochodowej

Seris Konsalnet Holding S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Seris Konsalnet Holding S.A.

Warszawa

Warszawa

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie flotą ponad 500 samochodów,
  • wsparcie użytkowników samochodów służbowych,
  • analiza i optymalizacja kosztów floty samochodowej,
  • nadzór nad stanem technicznym i sposobem wykorzystania floty samochodowej,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie floty samochodowej,
  • negocjowanie oraz opracowywanie umów z obszaru floty samochodowej,
  • planowanie i organizowanie wykonania zadań w sposób zapewniający pełną, terminową i efektywną ich realizację,
  • aktualizacja polityki samochodowej,
  • przygotowywanie regulacji wewnętrznych zapewniających realizację zadań,
  • przygotowywanie budżetów dotyczących floty samochodowej.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w administracji flotą samochodową,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i osiąganych wyników,
  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,
  • możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o zapoznanie się z Polityką bezpieczeństwa na stronie https://www.konsalnet.pl/ochrona_danych/

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy