Oferta pracy

Specjalista ds. floty samochodowej

UPC Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie flotą samochodów służbowych, m.in. opieka techniczna, przeglądy, zamówienia, nadzór nad realizacją napraw, likwidacja szkód,

  • Współpraca z dostawcami oraz sprawowanie nadzoru nad realizacją usług,

  • Dbałość o stan techniczny samochodów służbowych,

  • Zamawianie samochodów służbowych oraz prowadzenie ewidencji pojazdów w systemie,

  • Współpraca i reagowanie na potrzeby użytkowników pojazdów,

  • Rozliczanie faktur oraz alokacja kosztów.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z motoryzacją,

  • Zainteresowanie motoryzacją i chęć rozwijania się w tym kierunku,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz otwartość,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość programu SOFTRA będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej w perspektywicznej branży,

  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole oraz możliwość rozwoju w obszarze Administracji Flotą,

  • Możliwość pracy w modelu Agile Working (elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej),

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny mybenefit, pakiet usług UPC),

  • Dogodną lokalizację biura (na pograniczu Woli i Śródmieścia).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy