Oferta pracy

Specjalista ds. floty samochodowej

PKP TELKOL sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie stanu technicznego pojazdów;

  • nadzór oraz zlecanie napraw i przeglądów samochodów;

  • obsługa administracyjna floty samochodowej oraz raportowanie wykonanych działań;

  • nadzór i koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych;

  • zarządzanie telefonami służbowymi;

  • przygotowywanie dokumentów, zestawień i analiz w zakresie wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;

  • doświadczenie związane z zarządzaniem flotą samochodową;

  • znajomość zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych;

  • odpowiedzialność, samodzielność i komunikatywność;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie programu Excel;

  • inicjatywa w działaniu, samodzielność, umiejętność wyznaczania priorytetów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace/umowę b2b/zlecenie/inne.

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji;

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;

  • możliwość korzystania z bardzo atrakcyjnych ulg na przejazdy koleją po okresie próbnym;

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Kolejarza;

  • ciekawą pracę w spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju w zakresie wiedzy jak i awansu;

  • dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Świadczymy specjalistyczne usługi telekomunikacyjne i utrzymaniowe dla sektora kolejowego w zakresie utrzymania linii telekomunikacyjnych, urządzeń telekomunikacji przewodowej i radiowej – głównie związanych z prowadzeniem ruchu pociągów oraz systemów dynamicznej informacji podróżnych.

Spółka zatrudnia ponad 600 pracowników. W większości jest to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Pracownicy PKP TELKOL posiadają wyjątkową wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wieloletniego świadczenia usług dla sektora kolejowego.

Przewiń do profilu firmy