Oferta pracy

Specjalista ds. Floty Samochodowej

Sodexo Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Jutrzenki 137

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie, wydawanie i wymiana samochodów

  • Prowadzenie i aktualizacja bazy użytkowanych pojazdów

  • Bieżąca współpraca z dostawcami flotowymi, negocjacja umów

  • Administrowanie kartami flotowymi

  • Sporządzanie raportów kosztów paliwa, leasingu, itp., kontrola i optymalizacja kosztów floty

  • Bieżące wsparcie i edukacja użytkowników samochodów

  • Działania prewencyjne w celu ograniczania "szkodowości" pojazdów

  • Przygotowywanie raportu do KOBIZE oraz raportu z korzystania ze środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, Multisport

  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników