Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Floty Samochodowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

    HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży FMCG naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

    Dla naszego klienta- międzynarodowej organizacji z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • Zarządzanie flotą ok 150 samochodów (leasing),
    • Nadzór nad przestrzeganiem polityki samochodowej przez pracowników organizacji,
    • Prowadzenie dokumentacji flotowej,
    • Branie udziału w procesach zakupowych związanych z flotą(przy współpracy z działem zakupów),
    • Opracowywanie cyklicznych analiz i raportów z zakresu zarządzania flotą.

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Wysoka motywacja do podjęcia nowych obowiązków,
    • Zaangażowanie w pracę i zainteresowanie procesami z obszaru zarządzania flotą,
    • Pierwsze doświadczenia w obszarze zarządzania flotą samochodową,
    • Doskonała organizacja własnej pracy oraz zarządzania własnym czasem,
    • Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel,

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej organizacji, posiadającej w portfolio szeroko-rozpoznawalne marki
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
    • Pakiet benefitów korporacyjnych (Karta sportowa, Ubezpiecznie grupowe, dopłaty do opieki medycznej).

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;