Oferta pracy

Specjalista ds. Floty

PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

O PepsiCo ​

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży uzupełniającej się oferty produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2019 roku ponad 67 mld dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 23 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.

Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.

Specjalista ds. Floty koordynuje flotę samochodową spółek grupy PepsiCo poprzez pełnienie nadzoru nad wiążącymi kontraktami oraz niezbędną dokumentacją: przede wszystkim wspiera i doradza użytkownikom samochodów służbowych Biura Głównego oraz Fabryk. Przygotowuje różnego rodzaju raporty i analizy flotowe, dzięki którym sprawuje kontrolę nad kosztami flotowymi.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji – w Dziale Floty zdobędziesz bogate doświadczenie przy ciekawych projektach
  • Pracę w zgranym zespole z kulturą otwartej i bezpośredniej komunikacji
  • Umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PPE, ubezpieczenie na życie)

Twoje codzienne zadania będą obejmować:

  • Egzekucja zasad użytkowania samochodów osobowych zgodnie z polityką firmy
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta wewnętrznego
  • Odpowiedzialność za organizację wymiany floty
  • Odpowiedzialność za organizację szkoleń z bezpiecznej jazdy dla użytkowników samochodów służbowych
  • Sprawowanie kontroli nad bieżącymi kosztami flotowymi
  • Nadzór nad wykonaniem podpisanych umów z dostawcami zewnętrznymi
  • Prowadzenie i odpowiedzialność za dokumentację flotową
  • Zapewnienie rzetelności, terminowości i wiarygodności danych w systemie informatycznym floty
  • Opracowywanie na potrzeby przełożonych i innych działów cyklicznych analiz i raportów z obszaru floty

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • Min. 2-letnie doświadczenia zawodowego, najlepiej w obszarze zarządzania flotą samochodową
  • Dobrej znajomość specyfiki branży samochodowej i zagadnień z zakresu eksploatacji i napraw samochodów osobowych
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu Microsoft Office Excel (m.in tabela przestawna, vlookup)
  • Orientacji na współpracę z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • Znajomości jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B (w ramach realizacji powierzonych projektów)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy