Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Form Wtryskowych i Projektów

Euronyl Assembling Sp. z o.o.

Karola Marcinkowskiego 1

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • analiza problemów produkcyjnych związanych z formami wtryskowymi

  • prowadzenie i wdrażanie do produkcji projektów dla naszych Klientów

  • wycena nowych form i projektów

  • współpraca z narzędziowniami w Polsce i Chinach

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe w narzędziowni – projektowanie i budowa form wtryskowych

  • j. angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • znajomość programów SolidWorks i MS Office

  • b.dobra organizacja pracy i komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży Automotive

  • wykształcenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony, po zakończeniu okresu próbnego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system pracy: pon.- pt. w godzinach 8:00-16:00 ze zrozumieniem dla przypadków życiowych pracownika

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: ubezpieczenie, karta sportowa, opieka medyczna

  • auto służbowe, również do użytku prywatnego

  • prace w stabilnej, prężenie rozwijającej się firmie

  • możliwość szkoleń zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Euronyl Assembling Sp. z o.o. ze Środy Wielkopolskiej, należąca do międzynarodowej grupy Euronyl Plastics Group z belgijskim kapitałem, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Form Wtryskowych i Projektów.

Przewiń do profilu firmy