Oferta pracy

Specjalista ds. Formalno-prawnych

Jakon Sp. z o.o.O firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i weryfikacja umów o roboty budowlane ,sprzedaży i zakupu nieruchomości, umów najmu

  • analiza umów oraz dokumentów wewnętrznych pod kątem prawnym

  • sporządzanie raportów dla przełożonych

  • kontrola płatności zgodnie z polityką finansową

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza oraz zainteresowanie tematyką prawno-ekonomiczną,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (prawne i/lub ekonomiczne),

  • inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,

  • dokładność, uczciwość i sumienność.

Mile widziane

  • znajomość procesu budowlanego i rynku nieruchomości,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jakon Sp. z o.o.

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy