Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. formalno-prawnych w dziale ofertowania

JOKA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i wyszukiwanie postępowań przetargowych,

  • opracowywanie zapytań dotyczących zapisów SWZ,

  • przygotowanie dokumentacji formalnej zgodnej z SWZ do postępowań przetargowych z wprowadzaniem aktualizacji,

  • przygotowanie wniosków i pozyskiwanie gwarancji wadialnej,

  • monitorowanie przebiegu postępowania przetargowego oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i ewentualne uzupełnienia,

  • weryfikacja umów Inwestorskich oraz prowadzenie czynności związanych z procesem zawarcia umów,

  • prowadzenie zestawień postępowań przetargowych, aktualizacja i wprowadzanie wyników,

  • przygotowanie i aktualizacja arkusza ryzyk kontraktowych w zakresie części formalnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane prawo i administracja

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych

  • prawo jazdy kat. B

  • systematyczność, kreatywność, samodzielność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi komputera i programów Excel, Word

  • znajomość języka angielskiego lub języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne