Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. formalno-prawnych w dziale ofertowania

JOKA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i wyszukiwanie postępowań przetargowych,
  • opracowywanie zapytań dotyczących zapisów SWZ,
  • przygotowanie dokumentacji formalnej zgodnej z SWZ do postępowań przetargowych z wprowadzaniem aktualizacji,
  • przygotowanie wniosków i pozyskiwanie gwarancji wadialnej,
  • monitorowanie przebiegu postępowania przetargowego oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i ewentualne uzupełnienia,
  • weryfikacja umów Inwestorskich oraz prowadzenie czynności związanych z procesem zawarcia umów,
  • prowadzenie zestawień postępowań przetargowych, aktualizacja i wprowadzanie wyników,
  • przygotowanie i aktualizacja arkusza ryzyk kontraktowych w zakresie części formalnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane prawo i administracja
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • systematyczność, kreatywność, samodzielność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera i programów Excel, Word
  • znajomość języka angielskiego lub języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Specjalista ds. formalno-prawnych w dziale ofertowania, Łódź