Oferta pracy

Specjalista ds. Formalno-prawnych

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Formalno-Prawnych
(rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010611

Twoje zadania:

  • negocjowanie z kontrahentami treści umów powierzenia przetwarzania danych osobowych,
  • opracowywanie i opiniowanie projektów aktów wewnętrznych związanych z tematyką RODO,
  • wdrażanie rozwiązań prawnych odpowiadających na zmiany regulacyjne w zakresie związanym z działalnością spółki,
  • przygotowanie aktów prawnych dotyczących funkcjonowania biura w szczególności umów agencyjnych,
  • komunikowanie sieci sprzedaży zmian we wprowadzanych regulacjach,
  • opracowywanie odpowiedzi na oficjalne wnioski i skargi agentów oraz pisma instytucji zewnętrznych (np. KNF, UOKiK, Prokuratura, Sądy),
  • przygotowywanie rozwiązań i odpowiedzi na problemy i zapytania zgłaszane przez sieć sprzedaży w zakresie formalno-prawnym.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. rok doświadczenia w obszarze związanym ze stosowaniem prawa,
  • znasz i umiesz stosować w praktyce przepisy prawa cywilnego oraz regulacji branżowych (np. ustawa o dystrybucji ubezpieczeń, ustawa o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej),
  • znasz obszar ochrony danych osobowych i potrafisz identyfikować ryzyka braku zgodności rozwiązań biznesowych z wymaganiami RODO,
  • ukończyłeś wyższe studia na kierunku prawo.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy