Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. dokumentacji

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Aleja Niepodległości 18

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zakresie formalno-administracyjnym przy projektach budowy elektrowni fotowoltaicznych

  • Przygotowywanie oraz zgłaszanie wniosków administracyjnych (np. przyłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej)

  • Wsparcie projektantów przy procesie uzyskiwania pozwoleń na budowę

  • Kontakt telefoniczny z urzędami oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji urzędowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe administracyjne lub techniczne

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( np. praca z dokumentami administracyjnymi w temacie budowlanym, kontakt z jednostkami administracyjnymi)

  • umiejętność czytania dokumentacji techniczne

  • Umiejętności analityczne

  • Precyzja i szybkość działania

  • Samodzielność w działaniu, systematyczność, dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte w biurze projektowym

To oferujemy

  • Pracę w najszybciej rozwijającej się branży na rynku

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • rozwój w największej Grupie PV w Polsce

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

Przewiń do profilu firmy