Oferta pracy

Specjalista ds. fotografii produktowej

DOZ S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

DOZ S.A.

Kinga C. Gillette 11

Łódź

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie zdjęć dla działu e-commerce – fotografia produktowa i pobieranie zdjęć z banków zdjęć
  • tworzenie prostych projektów graficznych
  • dbanie o porządek i katalogowanie projektów, zarządzanie CMS

Oczekujemy:

  • praktycznej wiedzy z zakresu fotografii produktowej
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów (preferowanie kierunki graficzne)
  • znajomość Photoshop, mile widziana znajomość innych programów graficznych
  • umiejętności posługiwania się aplikacją MS Excel
  • samodzielności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Dołącz do nas już dziś! CV prosimy wysyłać pod przyciskiem aplikuj.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy