Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Fotowoltaiki dla BIZNESU

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

3 500–35 000
netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu OZE dla przedsiębiorców z sektora przemysłowego i handlowego.
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży produktów fotowoltaicznych i energetycznych
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Koordynacja procesu realizacji zawartych kontraktów biznesowych
  • Nieprzerwana edukacja produktowa, sprzedażowa i rynkowa

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w mobilnej sprzedaży na rynku B2B – nasi klienci to wymagający przedsiębiorcy
  • Ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych planów – szukamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach
  • Proaktywna postawa i gen „łowcy” – nigdy nie wiadomo, za którym rogiem znajduje się potencjalny klient
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji, samodzielność oraz wytrzymałość długodystansowca bo nasze wsparcie + Ty = wynik
  • Wysoka aktywność, ukierunkowanie na cele oraz kreatywne działanie – niemożliwe nie istnieje
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz czynne prawo jazdy kat. B – otrzymujesz narzędzia, które tego wymagają
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - nasi najlepsi specjaliści to wysoko dochodowi przedsiębiorcy

To oferujemy

  • Konkurencyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: pensję podstawową oraz bardzo wysokie prowizje sprzedażowe bez górnego limitu. W pierwszych 3 miesiącach współpracy dodatkowo oferujemy atrakcyjny "Pas Startowy"
  • Niezbędne NARZĘDZIA: samochód służbowy, kartę paliwową, Ipad, telefon służbowy, dedykowane systemy CRM, materiały marketingowe.
  • Umawianie SPOTKAŃ z klientami biznesowymi przez nasze doświadczone Call Center
  • Wysokiej jakości PRODUKTY fotowoltaiczne, energetyczne oraz szeroki wybór własnych rozwiązań finansowych dla przedsiębiorców m.in. elektrownia w abonamencie bez wpłaty własnej.
  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe oraz COACHING sprzedażowy w teorii i praktyce prowadzone przez najlepszych fachowców w branży
  • Możliwość ROZWOJU i awansu w strukturach Grupy RPower - firmy nr 1 w Polsce na rynku fotowoltaiki użytkowej.

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • Motywujące KONKURSY handlowe i programy integracyjne

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Quanta Energy S.A. jest częścią Grupy R.Power która jest liderem w branży PV w Polsce z 20% udziałem w rynku fotowoltaiki użytkowej i rosnącą obecnością na innych rynkach europejskich (m.in. Włochy, Portugalia, Hiszpania i Niemcy).

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz innowacyjne rozwiązania techniczne dla sektora przemysłowego i handlowego.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm oparte na funduszach własnych. Nasz zespół projektowo-montażowy posiada specjalistyczną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie branżowe dzięki czemu oferujemy naszym Klientom pełną realizację projektów PV: od audytu energetycznego oraz analizy technicznej i prawnej, poprzez proces pozwoleniowy, po sfinansowanie inwestycji i jej realizację.

Specjalista ds. Fotowoltaiki dla BIZNESU, dolnośląskie