Specjalista ds. Fotowoltaiki

Tech-Gaz Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w pracy w obszarze systemów odnawialnych źródeł energii.
  • dobrze znać branże OZE a także dba o budowanie dobrych relacji z instalatorami oraz klientami.

Zakres obowiązków:

  • obsługiwał i fachowo doradzał partnerom handlowym w obszarze systemów OZE
  • wspierał zespoły sprzedażowe i instalatorów
  • przygotowywał oferty i zmówienia
  • prowadził szkolenia techniczne
  • budował bazę instalatorów
  • uczestniczył w targach branżowych

Wymagamy:

  • znajomości branży OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)
  • uprawnienia elektryczne
  • doświadczenia w zakresie sprzedaży fotowoltaiki
  • umiejętności prowadzenia szkoleń i doradztwa technicznego
  • aktywnego pozyskiwania nowych klientów, prowadzenia negocjacji handlowych
  • budowania długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi klientami
  • monitoringu rynku inwestycji budowlanych
  • opracowywania ofert technicznych
  • umiejętności obsługi komputera ( pakietu MS Office)
  • silnej motywacji do pracy i orientacji na cel
  • umiejętności nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich, pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5 000 do 10 000,-zł
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie na życie
  • samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy