Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Fotowoltaiki, Rynek B2B

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

3 500–40 000
netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie
    pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji PV i energetyki dla przedsiębiorstw
  • Wygrywanie z konkurencją wiedzą, jakością i doświadczeniem
  • Bycie odpowiedzialnym managerem powierzonego obszaru sprzedaży i bazy klientów

Nasze wymagania

  • Jeżeli potencjał i zarobki w Twojej branży drastycznie spadły
  • Twoje potrzeby i styl życia wymagają utrzymania ich na stałym wysokim poziomie
  • Jesteś Mistrzem sprzedaży z głodem kasy i dozą sportowej klasy
  • To być może mamy dla Ciebie ofertę

To oferujemy

  • Start w najlepiej obecnie płacącej branży w Polsce
  • Pewność bycia na fali przez kolejną dekadę
  • Brak sufitu prowizyjnego i awansowego
  • Osiągnięcie sprzedażowego poziomu JEDI pod opieką doświadczonych trenerów
  • Pakiet narzędzi i skutecznych ZEPów
  • Team spirit i energia na najwyższym poziomie

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • rozwój w największej Grupie PV w Polsce
  • konkursy handlowe Quanta Elita
  • programy incentive dla Klientów

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

Specjalista ds. Fotowoltaiki, Rynek B2B, pomorskie