Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Fotowoltaiki

FG ENERGY PARTNER sp. z o.o.O firmie

12 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kim jesteśmy:

  • Przede wszystkim normalnymi i pozytywnymi ludźmi,
  • Jako zespół osiągamy ponadnormatywne sukcesy w sprzedaży bezpośredniej,
  • Uciekamy jak najdalej od schematów korporacyjnych,
  • Chcemy współpracować z osobami głodnymi sukcesu i pieniędzy,
  • Chcemy wspólnie robić biznes, łamać utarte schematy i dzięki temu dużo zarabiać,

Twoje zadania:

  • Doradztwo klientom w zakresie fotowoltaiki,
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert,
  • Negocjowanie warunków z Klientami,
  • Zawieranie umów z Klientami,
  • Dbanie o wysokie standardy obsługi,

Szukamy osób:

  • Chcących zarabiać ponadnormatywne pieniądze w najlepszej do tego obecnie branży na rynku,
  • Posiadających doświadczenie w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,
  • Nastawionych na konkretne cele i zdeterminowanych by je realizować,
  • Posiadających wysoką samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,
  • Posiadających prawo jazdy kategorii „B”

Co dajemy, a nie tylko obiecujemy:

  • Gotowe, umówione spotkania z konkretnymi zainteresowanymi klientami – nie dzwonisz tylko sprzedajesz,
  • Najwyższe prowizje na rynku,
  • Pakiet szkoleniowy,
  • Pełne wsparcie najlepszych rynkowych sprzedawców i coach sprzedażowy na wyłączność, twórca jednej z największych firm szkoleniowych w Polsce,
  • Rescue team do podnoszenia zagrożonych umów lub umów po ewentualnych rezygnacjach,
  • Produkty i obsługę klienta najwyższej jakości,
  • Szeroki wachlarz instytucji finansowych i decyzja kredytowa w 15 minut,
  • Maksymalny czas od podpisania umowy do instalacji to 14 dni,
  • Wsparcie działu projektowego - projekt instalacji 30 min,
  • Możliwość zamknięcia umowy na jednym spotkaniu od A do Z,
  • Pełne wsparcie działu technicznego, sprzedażowego i kredytowego
  • Sprzęt niezbędny do pracy,
  • Benefity w postaci służbowego samochodu, ubezpieczenia, opieki medycznej oraz karty multisport - do ustalenia,
  • Szybką ścieżkę decyzyjna,

Ogłoszenie archiwalne