Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Franczyzy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem, do swoich struktur poszukujemy Kandydata
    na stanowisko

    SPECJALISTA DS. FRANCZYZY
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • bezpośrednia współpraca i utrzymywanie relacji z partnerami w ramach systemu franczyzowego
    • wdrożenie i obsługa programów dla partnerów franczyzowych
    • monitoring dokumentacji franczyzobiorców pod kątem obowiązujących standardów
    • koordynowanie obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja
    • tworzenie raportów oraz rozliczeń
    • aktualizowanie umów w wewnętrznym systemie oraz bieżące aktualizowanie bazy danych
    • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych oraz działań konkurencji

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego
    • doświadczenia na stanowisku związanym z koordynowaniem procesów administracyjnych
      w Firmie z branży FMCG
    • doświadczenie we wspieraniu sieci franczyzowej będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobrej znajomości MS Office (szczególnie MS Excel i Power Point)
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
    • dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły

    Najlepszym kandydatom oferujemy:

    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
    • bogaty pakiet benefitów