Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Franczyzy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z dynamicznym rozwojem, do swoich struktur poszukujemy Kandydata
na stanowisko

SPECJALISTA DS. FRANCZYZY
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia współpraca i utrzymywanie relacji z partnerami w ramach systemu franczyzowego
  • wdrożenie i obsługa programów dla partnerów franczyzowych
  • monitoring dokumentacji franczyzobiorców pod kątem obowiązujących standardów
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja
  • tworzenie raportów oraz rozliczeń
  • aktualizowanie umów w wewnętrznym systemie oraz bieżące aktualizowanie bazy danych
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych oraz działań konkurencji

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na stanowisku związanym z koordynowaniem procesów administracyjnych
    w Firmie z branży FMCG
  • doświadczenie we wspieraniu sieci franczyzowej będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (szczególnie MS Excel i Power Point)
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
  • bogaty pakiet benefitów

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się