Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. fundraisingu

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM "KOLOROWY ŚWIAT"O firmie

  • Żabia 10/12, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM "KOLOROWY ŚWIAT"

Żabia 10/12

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie finansowania na programy i wydarzenia od sponsorów, darczyńców korporacyjnych i indywidualnych,

  • koordynowanie realizacji zbiórek publicznych na terenie całego kraju,

  • przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy i umów z potencjalnymi sponsorami oraz darczyńcami,

  • obsługa wykonania zobowiązań na rzecz sponsorów i darczyńców wewnątrz instytucji,

  • utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji ze sponsorami i darczyńcami,

  • współtworzenie i realizacja kampanii fundraisingowych we współpracy z pozostałymi członkami działu Promocji i Komunikacji,

  • współtworzenie wraz z działami merytorycznymi atrakcyjnych korzyści i działań dla sponsorów i darczyńców,

  • szacowanie kosztów działań na rzecz sponsorów i darczyńców,

  • opieka nad podległym budżetem i harmonogramem działań,

  • współpraca przy działaniach promocyjnych skierowanych do sponsorów i darczyńców.

Nasze wymagania

  • umiejętności skutecznego prowadzenia negocjacji,

  • umiejętności dopasowywania się do potrzeb odbiorcy, inicjatywa w kontaktach z ludźmi,

  • wysokich umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej - skuteczne komunikowanie się z interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi,

  • wiedzy ogólnej z dziedziny fundraisingu, marketingu, PR-u,

  • samodzielności oraz umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

  • zaangażowania, entuzjazmu, nastawienia na wyniki,

  • posiadania tzw. "lekkiego pióra", kreatywności, myślenia nieszablonowego,

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • kreatywne i pełne wyzwań stanowisko w zaangażowanym zespole - gwarantujemy brak nudy! :),

  • dostęp do nowoczesnego i wyposażonego w dobry sprzęt biura i studia foto,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • benefity: dofinansowanie do pakietu Fitprofit, eventy integracyjne, pakiety z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

  • atrakcyjną premię uzależnioną od efektów,

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie doświadczenia i umiejętności.

O nas

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat to profesjonalna organizacja pozarządowa, działająca w sferze ochrony zdrowia i edukacji.

Od 18 lat systematycznie i interdyscyplinarnie pomagamy dzieciom dotkniętym różnymi niepełnosprawnościami lub deficytami rozwojowymi, tak aby ich szary świat nabierał kolorów.