Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/Dyrektor ds. funduszy europejskich i instrumentów finansowych UE

Związek Banków PolskichO firmie

Związek Banków Polskich

Leona Kruczkowskiego 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie obszarem dot. programów i funduszy UE w ramach departamentu programów publicznych Związku Banków Polskich;

  • praca analityczna;

  • reprezentacja na forum publicznym oraz w bezpośrednich kontaktach z interesariuszami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (najlepiej: ekonomiczne /bankowość, finanse/, prawnicze lub administracyjne);

  • co najmniej roczny staż pracy na podobnych stanowiskach;

  • znajomość prawa (w tym gospodarczego) UE, w tym przede wszystkim: Ram Finansowych UE 2014-2020, w tym: Polityki Spójności, Wspólnej Polityki Rolnej, Wspólnej Polityki Rybackiej, programów ramowych UE, instrumentów Ram Finansowych UE na lata 2021-2027, inicjatyw i programów dot. COVID 19, w tym Next Generation EU (w tym KPO);

  • praktyczna umiejętność stosowania przepisów prawnych i regulaminów;

  • umiejętności analityczne;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz pracę z dokumentami w języku angielskim (minimum B2);

  • znajomość i obsługa programów komputerowych MS Office (przede wszystkim Word, Ms Excel, Power Point);

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w szybko zmieniającym się otoczeniu.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa bankowego, specyfiki działania unijnych instytucji (przede wszystkim: Komisja Europejska, Parlament Europejski), krajowych, unijnych i międzynarodowych instytucji finansowych (np. BGK, EBI, EFI, EBOiR);

  • doświadczenie w pracy w zakresie programów publicznych w zakresie kooperacji sektora publicznego i prywatnego (finansowego);

  • umiejętność planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu;

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;

  • dyspozycyjność, w tym gotowość do udziału w delegacjach krajowych i zagranicznych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę;

  • pakiet socjalny;

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach;

  • praca w kreatywnym i przyjaznym zespole;

  • atrakcyjna lokalizacja z dobrym dojazdem do biura;

  • atrakcyjny, prestiżowy pracodawca.

  • Aplikacje (list przewodni oraz CV w j. pol.) można składać klikając w przycisk aplikowania.

  • Termin zgłoszeń: do 30 stycznia 2020 r.

  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu).

  • Oferty osób niewybranych w ramach danej rekrutacji zostaną zniszczone komisyjnie.

  • Organizator rekrutacji zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia (tj. przed 30 stycznia 2020 br.).

Miejsce pracy: Warszawa (w tym - na czas pandemii - zdalna).