Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. funduszy europejskich

Politechnika Łódzka

5 0008 000 brutto / mies.

Stefana Żeromskiego 116

Łódź

Politechnika Łódzka– publiczna uczelnia techniczna, założona w 1945 r. Jest siódmą co do wielkości uczelnią techniczną w Polsce, kształcącą 17 tys. studentów na 45 kierunkach studiów, w ramach 9 wydziałów. W 2021 r. zajęła 8 miejsce  wśród uczelni wyższych w Polsce w Rankingu Perspektyw. Jest w gronie 12 uczelni polskich, które znalazły się w międzynarodowym rankingu Times Higher Education World University Ranking.

Nadzór nad działalnością Uczelni, w zakresie regulowanym w ustawie z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym, sprawuje Minister Nauki i Edukacji.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polega na:

  • przygotowywanie aplikacji projektowych w ramach konkursów finansowanych ze środków UE (POIR, POPC, POWER, RPO)
  • nadzór oraz realizacja projektów finansowanych ze środków strukturalnych
  • bieżący kontakt z opiekunami po stronie instytucji grantodawcy w zakresie uzgodnień finansowych/merytorycznych projektu
  • przygotowywanie wniosków o płatność
  • komunikacja w instytucjami grantodawcami poprzez system SL2014
  • nadzór nad dokumentacją projektową związaną z realizacją projektu
  • kompleksowy nadzór nad realizacją i rozliczaniem projektów, w tym monitorowanie rzeczowej realizacji projektów i utrzymania wskaźników efektów w okresie trwałości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: ekonomia, administracja, prawo, europeistyka, zarządzanie.
  • doświadczenie w aplikowaniu (zarządzaniu i rozliczaniu) do POIR (lub POIG), POIŚ, POKL, POWER, RPO w zakresie przygotowania studiów wykonalności i/lub wniosków aplikacyjnych, w tym przygotowaniu harmonogramów i/lub budżetu projektu i/lub analizy finansowej, potwierdzone referencjami od podmiotów aplikujących z podaniem danych kontaktowych do osób mogących potwierdzić doświadczenie;studia podyplomowe lub certyfikaty potwierdzające kompetencje analityczne i księgowe, np. uprawnienia samodzielnej księgowej, itp.;
  • minimum 3-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe, w tym przynajmniej 2-letnie na stanowiskach związanych ze składaniem aplikacji projektowych o finansowanie projektów UE;
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich;
  • znajomość prawa zamówień publicznych;
  • biegła obsługa programów Word, Excel;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • stabilna praca w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • miła i przyjazna atmosfera;
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pow. 4 tys. zł netto - uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne