Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. funduszy europejskich

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    CD PROJEKT, producent światowego hitu, serii gier o Wiedźminie, w związku z rozwojem, poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu, jako specjalista ds. funduszy europejskich. Jeżeli posiadasz doświadczenie w rozliczaniu funduszy unijnych, cechuje Cię samodzielność w działaniu, skrupulatność, swobodnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz rozwijać się w dynamicznym, a zarazem kreatywnym środowisku, ta propozycja jest dla Ciebie!
    Miejsce pracy: Warszawa

    OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH:

    • Analiza możliwości pozyskiwania dofinansowania przez Spółkę.
    • Identyfikacja działalności B + R w ramach aktywności bieżącej i projektowej.
    • Rozliczanie projektów dofinansowanych z funduszy unijnych ze źródeł krajowych i zagranicznych.
    • Monitorowanie poprawności wydatków pod kątem spełnienia zasady konkurencyjności i opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem.
    • Monitorowanie poziomu realizacji wskaźników projektów i wykonania budżetów w projektach
    • Ścisła współpraca między działami odpowiedzialnymi za prawidłową realizację finansowo-kadrową projektów.
    • Monitorowanie zmian kadrowych personelu zaangażowanego w realizację Projektów.
    • Obsługa projektów za pośrednictwem systemu SL2014.
    • Nadzór nad realizacją warunków umów o dofinansowanie.
    • Nadzór oraz bieżące aktualizacje harmonogramów realizacji Projektów.
    • Kontakt z przedstawicielami Instytucji udzielającej wsparcia.

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane rachunkowość, finanse).
    • Co najmniej roczne doświadczenie w rozliczaniu funduszy unijnych.
    • Znajomość programów operacyjnych na lata 2014-2020.
    • Znajomość bieżących przepisów i wytycznych w zakresie realizacji projektów unijnych i kwalifikowalności wydatków (umiejętność ich zastosowania w praktyce).
    • Doskonała znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
    • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2).
    • Dobra organizacja pracy.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
    • Zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w działaniu.

    CO OFERUJEMY W ZAMIAN?

    • Pracę pełną wyzwań, w międzynarodowym środowisku pasjonatów.
    • Możliwość rozwoju, pogłębienia dotychczasowego doświadczenia oraz zdobycie nowych umiejętności.
    • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia.
    • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz liczne wydarzenia integracyjne.
    • Całodobową prywatną siłownię z trenerem personalnym. :)
    bottom