Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Funduszy Europejskich

ELPARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Kasztanowa 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych z programów unijnych i innych;

  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektów klientów, tj. niezbędnych dokumentów formalnych, treści merytorycznych i finansowych oraz załączników;

  • Bieżący kontakt z klientem oraz przedstawicielami instytucji pośredniczących;

  • Sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej projektów (przygotowywanie wniosków o płatność wraz z załącznikami, dokumentów do zmian w umowie o dofinansowanie);

  • Monitoring realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej dla projektów badawczo-rozwojowych i/lub wdrożeniowych/inwestycyjnych (wniosków o dofinansowanie);

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z rozliczaniem projektów współfinansowanych ze środków europejskich (przygotowywanie wniosków o płatność z załącznikami, zapytań ofertowych, itp.)

  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność;

  • Znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020;

  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym;

  • Język angielski – poziom komunikatywny lub wyższy;

  • Wysoki poziom umiejętności posługiwania się oprogramowaniem MS Office (zwłaszcza MS Excel, MS Word, OneDrive);

  • Umiejętność tworzenia analiz finansowych mile widziana.

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej (elastyczny czas pracy);

  • Długą perspektywę współpracy (dostosowując się do potrzeb pracownika, umożliwiamy wybór formy zatrudnienia: umowa o pracę lub inne formy współpracy);

  • Stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności, kreatywności i decyzyjności;

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcie doświadczonych doradców;

  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach;

  • Zajęcia z języka angielskiego.

Elpartners zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie finansowania firm, ze szczególnym uwzględnieniem funduszy unijnych.

Wspieramy przedsiębiorstwa w projektach inwestycyjnych, eksportowych, a przede wszystkim badawczo-rozwojowych. Pozyskujemy dofinansowania dla firm w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Al. Kasztanowa 5 pok. 004

53-125 Wrocław