Ta oferta pracy jest nieaktualna od 240 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Funduszy UE

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECDF DOTACJE to zespół zaufanych doradców,

    którzy umożliwiają realizację biznesowych planów i marzeń.

    Nawiązujemy długotrwałe relacje z Klientami, którzy z naszą pomocą tworzą innowacyjne rozwiązania, wprowadzają na rynek nowe produkty, poszerzają grupy odbiorców. Krótko mówiąc: realizują swoje przedsięwzięcia, które nierzadko zmieniają świat i cieszy nas, że możemy mieć w tym swój udział.

    Jeżeli chcesz zostać członkiem naszego zespołu złóż aplikację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie obsługa klientów w procesie pozyskiwania dofinansowania w obszarze Funduszy Unijnych.

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące zadania:

    • pozyskiwanie Klientów, głównie z sektora średnich i małych przedsiębiorstw, negocjowanie warunków współpracy,
    • analizę potrzeb Klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich źródeł finansowania z zakresu Funduszy Europejskich,
    • wsparcie Klientów w procesie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej (przygotowanie wniosków, Biznes Plany), wspólne budowanie koncepcji projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych,
    • przygotowywanie prezentacji publicznych z zakresu Funduszy Europejskich oraz oferty ECDF Dotacje,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi oraz dotychczasowymi Klientami firmy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego z zakresu: zarządzania lub ekonomii lub europeistyki lub kierunków pokrewnych,
    • znajomości zasad pozyskiwania środków z Unii Europejskiej – Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, zwłaszcza z Programów Krajowych oraz Regionalnych Programów Operacyjnych (projekty inwestycyjne/infrastrukturalne, projekty badawczo-rozwojowe),
    • doświadczenia w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnych w procesie pozyskiwania dofinansowania ze środków unijnych,
    • doświadczenia w zakresie obsługi klientów biznesowych,
    • umiejętności biznesowego, analitycznego myślenia oraz zorientowanie na potrzeby klienta,
    • prawo jazdy kat. B.
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
    • fachowości i staranności pozwalających na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonymi zadaniami,
    • swobodnego poruszania się w aplikacjach systemu MS Office.

    Preferencje:

    Kandydaci posiadający udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych dla przedsiębiorców.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie, będącej liderem w branży doradztwa europejskiego,
    • samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności - możliwość współtworzenia ambitnych projektów inwestycyjnych i badawczych z różnych branż,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju osobistego,
    • atrakcyjny model wynagrodzenia oparty o stałą pensję i prowizje,
    • elastyczne warunki zatrudnienia,
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży,
    • program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
    • możliwość korzystania z systemu Multisport,
    • relaks podczas gry w „piłkarzyki” oraz udział w cyklicznie organizowanych imprezach integracyjnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”

    Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi kandydatami.