Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. funduszy UE

Stratego Sp. z o.o.O firmie

Stratego Sp. z o.o.

Twarda 18

Warszawa

Stratego Sp. z o.o. jest renomowaną firmą doradczą, od ponad 10 lat wspierającą swoich klientów w pozyskiwaniu środków na realizację innowacyjnych pomysłów.

Stratego świadczy swoje usługi na rzecz najbardziej nowatorskich przedsiębiorstw z sektora medycznego, chemicznego, IT, kosmicznego, recyklingu i innych. W toku dotychczas prowadzonej działalności gospodarczej eksperci z firmy doradczej Stratego pozyskali dla swoich klientów już ponad 2 miliardy złotych wsparcia.

Stratego Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

W zakres obowiązków na stanowisku „Specjalista ds. funduszy UE” wchodzi:

  • Analiza i ocena możliwości pozyskania dofinansowania z funduszy UE
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w zakresie projektów badawczo-rozwojowych oraz inwestycyjnych (POIR, RPO, POPW)
  • Kompleksowe doradztwo na każdym etapie przygotowania i oceny projektu
  • Sporządzanie analiz i raportów dotyczących funduszy UE
  • Kontakt z klientami biznesowymi oraz udział w działaniach sprzedażowych
  • Kontakt z Instytucjami pośredniczącymi/zarządzającymi

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie z funduszy UE
  • Znajomość programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020 (w szczególności POIR, RPO, POPW)
  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym
  • Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem MS-Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność

Dodatkowe atuty:

  • Ukończone studia kierunkowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy

Co oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z najbardziej innowacyjnymi podmiotami w kraju
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze wskazaniem oczekiwań finansowych
za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.
Prosimy o dopisanie w dokumentacji aplikacyjnej następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (w moim CV oraz innych dokumentach składających się na ofertę pracy, jeśli takie przedstawiłem/am, przez Stratego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez okres niezbędny do zrealizowania procesu rekrutacji. Wiem, że mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Posiadam dane kontaktowe administratora, za pomocą których mogę cofnąć moją zgodę.

Wyrażam zgodę / Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez Stratego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (w moim CV oraz innych dokumentach składających się na ofertę pracy, jeśli takie przedstawiłem/am) dla celów rekrutacji przyszłych, przez okres 5 lat od daty uzyskania moich danych. Wiem, że mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Posiadam dane kontaktowe administratora, za pomocą których mogę cofnąć moją zgodę.

Administratorem danych osobowych jest Stratego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Mogą się Państwo z nami skontaktować pod adresem: ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, nr telefonu: 22 498 05 10, e-mail: [email protected] Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 litera a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/279 z dnia 27 kwietnia 2016 r., (RODO), w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, a także - przypadku wyrażenia na to zgody - w celu ewentualnych rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 5 lat. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do administratorów o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne