Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. funduszy unijnych

AMT Partner Sp. z o.o.

  • Jaśkowa Dolina 16, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jaśkowa Dolina 16

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • analiza i dobór źródeł finansowania dla przedsięwzięć inwestycyjnych

  • przygotowywanie dokumentów przedaplikacyjnych i elementów opracowań strategicznych dla klientów

  • realizacja działań w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej

  • kontakt z Instytucjami Wdrażającymi oraz Instytucjami Zarządzającymi programami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej projektów finansowanych ze środków zewnętrznych

  • znajomość aktualnej tematyki związanej z funduszami unijnymi i innymi środkami zewnętrznymi

  • wykształcenie wyższe

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne – wysoka kultura osobista, umiejętność optymalnego przekazywania informacji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, istniejącej od 23 lat firmie, nastawionej na rozwój i będącej w gronie rynkowych liderów

  • szansę współkreowania ambitnych projektów z różnych dziedzin

  • możliwość rozwoju osobistego i rozwijania kompetencji

  • umowę o pracę

  • pracę w przyjaznej atmosferze i sympatycznym zespole współpracowników

  • biuro w dogodnej lokalizacji - centrum Wrzeszcza

O nas

AMT Partner Sp. z o.o. istnieje od 1999 roku i posiada wysoką pozycję na rynku usług doradczych. Od początku działalności ponad 350 realizowanych przez firmę projektów zostało zakwalifikowanych do dofinansowania na kwotę niemal 2 miliardów złotych! Wysoką pozycję na rynku potwierdziły wyniki wielu rankingów firm doradczych, m.in. ostatniego zestawienia magazynu „Fundusze Europejskie”, w którym AMT Partner sp. z o.o. została ponownie uznana za lidera rynku województwa pomorskiego.

www.amtpartner.pl